Tel: 0850 450 07 00 Email: info [at] nomateknoloji.com

Hakkımızda

Donanım ve Yazılım => Çözümleri

Noma Teknoloji’nin sağladığı donanım ve yazılım ürünleri arasında; küçük ve orta ölçekli kurumlardan, yüksek kullanıcı sayılarına hizmet verebilecek, marka bağımsız çalıştığımız ürünler almaktadır.

Sunucu, depolama, masaüstü, taşınabilir ve avuç içi bilgisayarlar, iş istasyonları ve ince işlemciler, yazıcılar ve tarayıcılar, Microsoft Server Ürünleri(Exchange Server, SQL Server, System Center), sunucu sanallaştırma, masaüstü sanallaştırma, yedekleme, iş sürekliliği ve felaket kurtarma, internet-veri güvenliği, tüm ürünler, satış öncesi danışmanlık, projelendirme ve satış sonrası servis hizmetleri ile desteklenmektedir.

Ağ => Çözümleri

Noma Teknoloji olarak, Network Altyapısının Tasarlanması ve Oluşturulması, Güvenlik Analizlerinin yapılması, Güvenlik Cihazlarının Kurulumu, uzak lokasyonlar arasındaki network bağlantılarının VPN ile Kurulması, yedekli Ağ Altyapılarının oluşturulması, yapısal kablolama gibi hizmetleri de bünyesinde marka bağımsız olarak vermektedir.

Bu kapsamda; Yapısal Kablolama Yerel Alan Ağları (LAN – Local Area Network) ve Geniş Alan Ağları (WAN – Wide Area Network), Kablosuz Network çözümleri alanında uçtan uca hizmet sunmaktadır.

Teknoloji => Danışmanlığı

Yeni nesil ses iletişim çözümü olan, IP santraller ve Çağrı Merkezi Yazılımları, esnek geliştirilebilir yapıları sayesinde farklı boyutlardaki santral ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Ses iletişimi günümüzde büyük ölçüde IP ortamına taşındığı için, firmaların yalnızca ofis içi iletişimi değil, uzak noktaların merkeze ve birbirleri ile olan iletişimi de sağlanmış oldu.

Çağrı Merkezi yazılımlarıyla entegre çalışan “Noma CRM” kapsamlı rapor analiz sonuçları verir ve hedeflere hızlı bir şekilde ulaşma imkanı sunar. Noma Teknoloji bulut çağrı merkezi çözümleri ile müşterilerine yüksek ses kalitesi ve mümkün olan en uygun fiyat tarifeleri üzerinden kesintisiz ses hizmeti de vermektedir.

Ekibimiz

Bahadır TECER

Founder - Kurucu

20 senelik kurumsal tecrübesini , artık firmasına aktarıyor. Kafası sürekli yeni projelerle meşgul.

Seda Tecer

Finans & Muhasebe

Maaşlar yattı mı? Agiler maaşa dahil mi? Hangi pozisyonda açık var? Faturalar kesildi mi ? Ödemeler geldi mi ? Bunların cevabı için doğru yerdesiniz lütfen bekleyiniz…